Akenerji ICCI 2015 Ana Sponsorlarından Biri Oldu

Akenerji, 6-7-8 Mayıs tarihlerinde İstabul Fuar Merkezi’nde 21.si gerçekleştirilen Türkiye’nin en büyük enerji fuarı ICCI 2015 Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı’nda ana sponsorlardan biri olarak yer aldı. 1994 yılından itibaren her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen ve enerji sektörünün farklı büyüklükteki oyuncularını bir araya getiren organizasyona ilgi büyüktü.

1292 MW Sergisi Açıldı

Akenerji’nin 25.yılı onuruna hayata geçirilen “1292 MW” Sergisi’nin açılışı 20 Mayıs akşamı gerçekleşti. İş ve sanat dünyasının tanıdık simalarının geniş katılımıyla kapılarını açan “1292 MW” Sergisi 21 Mayıs – 19 Haziran tarihleri arasında Çukurcuma Corinne Art Gallery’de ziyaretçilerini ağırladı.

Akenerji, IAEE 2015 Gold Sponsoru Oldu

Uluslararası Enerji Ekonomisi Birliği (IAEE) ile Enerji Ekonomisi Derneği (EED) tarafından organize edilen Dünya Enerji Ekonomisi Konferansı, Antalya'da 25-27 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirildi. Akenerji bu yıl 38. gerçekleştirilen fuara Gold Sponsor olarak destek oldu.

SEKTÖRDEN HABERLERİ BİZDEN ALIN

Enerji sektörü ile ilgili Nisan-Mayıs-Haziran 2015 dönemine ait yerel-küresel haberleri, elektrik talebi, kurulu güç ve benzeri bilgileri takip edebileceğiniz raporlara buradan ulaşabilirsiniz

AKENERJİ 2015 DÖNEMİ SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU’NU YAYINLADI

Akenerji olarak, GRI Sürdürülebilirlik Raporlaması Rehberi’nin en son versiyonu G4’ü kullanarak Sürdürülebilirlik Raporu yayımlayan ilk Türk enerji şirketi olmanın, gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

AKENERJİ’DE “SIFIR UYGUNSUZLUK”

İnsana ve çevreye saygılı üretim sorumluluğumuzun önemli bir göstergesi olan yönetim sistemleri belgelerinin alınması, kaliteyi uzun ve sürekli bir yolculuk olarak gören Akenerji için önemli ve büyük bir adım oldu.

AKENERJI ACENTESI'NDEN SANATA DESTEK

Akenerji acentesi olarak faaliyetlerini Kütahya’da yürüten Baydar İnşaat başarılı operasyonlarını Kütahya Sera AVM’de yapılan “Kesitler” isimli resim sergi etkinliğine sponsor olarak taçlandırdı.

ERZİN DOĞAL GAZ KOMBİNE ÇEVRİM SANTRALİ’NE ÖDÜL

WSP – Parsons Brinckerhoff’un mükemmelliği kutladığı 2015 ödüllerinde, bu yıl inşaat, enerji, altyapı, ulaştırma, eğitim, çevre ve lojistik gibi alanlarda dünya çapındaki dev yatırım projeleri yarıştı.

İMMİB, 2014 YILININ “İHRACATIN YILDIZLARI'NI ÖDÜLLENDİRDİ

Gizem Frit, boya vernik ve mürekkep kategorisindeki liderliğini bu yıl da korudu. Ak-Kim’in yıl başında satın aldığı, dünyanın en büyük emaye ve seramik frit üreticilerinden biri olan Gizem Frit, İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri’nin (İMMİB) 2014 yılının en çok ihracat yapan firmaları sıralamasında boya, vernik ve mürekkep kategorisinde birinci sırada yer aldı. Boya, vernik ve mürekkep kategorisinde yedi yıldır ihracat birinciliğini koruyan Gizem Frit, aldığı ödül ile bir kez daha başarısını kanıtladı.

Enerji Satışı ve Ticareti İçin: +90 (212) 393 50 40 / satis@akenerji.com.tr
© 2015 Akenerji tarafından. Tüm hakları saklıdır.