Akenerji ICCI 2015 Ana Sponsorlarından Biri Oldu

Akenerji, 6-7-8 Mayıs tarihlerinde İstabul Fuar Merkezi’nde 21.si gerçekleştirilen Türkiye’nin en büyük enerji fuarı ICCI 2015 Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı’nda ana sponsorlardan biri olarak yer aldı. 1994 yılından itibaren her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen ve enerji sektörünün farklı büyüklükteki oyuncularını bir araya getiren organizasyona ilgi büyüktü. Her yıl yaklaşık 16.000 yerel ve uluslararası ziyaretçinin ziyaret ettiği konferansta 250’den fazla konuşmacı enerji sektörünün bugünkü durumunu ve geleceği ile ilgili fikirlerini paylaştılar.

Bu yıl 21.’si düzenlenen organizasyonun açılışında Akenerji’nin sponsorluğunu üstlendiği ana salonda Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji ve Tabii Kaynaklar Komisyonu Başkanı Halil Mazıcıoğlu, TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Erol Kaya, EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz, MÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Nail Olpak’ın ICCI Yürütme Kurulu Başkanı ve ETKB Müsteşar Yardımcısı Dr. Selahattin Çimen, Hannover Fairs Türkiye Fuarcılık Genel Müdürü Alexander Kuehnel ve Sektörel Fuarcılık Genel Müdürü Süleyman Bulak konuşmalarını paylaştılar.

ICCI 2015 - 21.Uluslararası Enerji ve Çevre Fuar ve Konferansı’nın ilk oturumu ve ilk özel sunumu “Dönem Değerlendirmesi”, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı tarafından Akenerji’nin sponsorluğunu üstlendiği ana, kırmızı salonda gerçekleştirildi. Moderatörlüğünü DEİK Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Cihad Vardan’ın yaptığı oturumda, Bakan Taner Yıldız’ın sunumunun ardından soru, cevap ve tartışma bölümü yer aldı.

Enerji Satışı ve Ticareti İçin: +90 (212) 393 50 40 / satis@akenerji.com.tr
© 2015 Akenerji tarafından. Tüm hakları saklıdır.