Akenerji̇ 2014 dönemi sürdürülebi̇li̇rli̇k raporu’nu yayinladi

Uluslararası Enerji Ekonomisi Birliği (IAEE) ile Enerji Ekonomisi Derneği (EED) tarafından organize edilen Dünya Enerji Ekonomisi Konferansı, Antalya'da 25-27 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirildi. Akenerji bu yıl 38. gerçekleştirilen fuara Gold Sponsor olarak destek oldu.

74 oturum ve 2 çalıştayın yapıldığı konferansa ABD, Fransa, Almanya, Rusya, Malezya, Irak, Kolombiya, Nijerya, Japonya ve Şili'nin aralarında bulunduğu 100'den fazla ülkeden 400'ü aşkın temsilci, alanında uzman bilim insanları, siyasiler, enerji sektörüne yatırım yapan şirket temsilcileri, enerji konusunda eğitim alan öğrenciler ile çok sayıda davetli katıldı. Türkiye’de enerjinin ekonomik, ekolojik, güvenlik ve teknolojik sorunlarının ele alındığı organizasyonda profesyoneller arasında iletişim ağı oluşturuldu.

Akenerji’nin Gold Sponsor statüsünde yer aldığı bu organizasyon içerisinde Akenerji Genel Müdür Vekili Martin Pacovský, Türkiye Enerji Sektörü Genel Görünümü konulu panel içerisinde gerçekleştirdiği sunum ile Türkiye enerji sektörü ve geleceği ile ilgili düşüncülerini katılımcılar ile paylaştı ve katılımcıların sorularını cevaplandırdı.

Enerji Satışı ve Ticareti İçin: +90 (212) 393 50 40 / satis@akenerji.com.tr
© 2015 Akenerji tarafından. Tüm hakları saklıdır.