Akenerji refinansman ile mali yapısını güçlendiriyor

Türkiye’nin ilk elektrik üretim şirketleri arasında yer alan Akenerji ile Türkiye’nin ilk özel bankası Yapı Kredi arasındaki kredi sözleşmesi 30 Eylül 2015 Çarşamba günü imzalandı.

Akenerji Sosyal Medyada!

Akenerji ile ilgili gelişmeleri takip edebileceğiniz sosyal medya hesaplarımız açıldı.

Akenerji’den Bir İlk Daha

Türkiye’de CDP Su Programına katılım sağlayan ilk enerji şirketi Akenerji oldu...

Akenerji Genel Müdürü Ahmet Ümit Danışman G20 Zirvesi'nde Bloomberg HT'ye Konuştu

Kasım ayında Antalya’da düzenlenecek G20 Liderler Zirvesi’nin ana tartışma konularından birini oluşturacak “enerji” başlığı, İstanbul’da toplanan G20 Enerji Bakanları Zirvesi’nde şekillendirildi.

AKENERJİ 2015 DÖNEMİ SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU’NU YAYINLADI

Enerji sektörü ile ilgili Temmuz-Ağustos-Eylül 2015 dönemine ait yerel-küresel haberleri, elektrik talebi, kurulu güç ve benzeri bilgileri takip edebileceğiniz raporlara buradan ulaşabilirsiniz

Akenerji’de “Kahvedeyiz” Başladı

Sosyal etkinlikler üretmek ve düzenlemek üzere kurulan “Akenerjik”in ilk organizasyonu üst yönetim ve çalışan iletişimini artırmayı, takım ruhunu güçlendirmeyi amaçlayan “Kahvedeyiz”.

Ak-Kim Karbon Salımını Azaltmak için Harekete Geçti

Türkiye’nin öncü kimyasal madde üreticisi Ak-Kim, karbon salımının azaltılması çalışmalarına temel teşkil eden ‘‘ISO 14064 Sera Gazı Envanteri’’ belgesini aldı.

Akkök Holding, Stevie Awards’ta İki Ödül Birden Kazandı

Akkök Holding, bağımsız sanatçılara özel, ulaşılabilir sanat projesi MAMUT ART PROJECT ‘15 by Akkök ile Amerika Birleşik Devletleri’nin en prestijli ödül organizasyonlarından olan International Business Awards’ta iki bronz ödüle birden layık görüldü.

Enerji Satışı ve Ticareti İçin: +90 (212) 393 50 40 / satis@akenerji.com.tr
© 2015 Akenerji tarafından. Tüm hakları saklıdır.