AKENERJİ, ENERJİ VERİMLİLİĞİ DANIŞMANLIĞI İLE YANINIZDA!

İşletmelerin operasyonel ve üretim maliyetlerinde önemli bir paya sahip olan enerji tüketimleri için Akenerji'den yeni çözüm: Enerji Verimliliği Danışmanlığı

AKENERJİ'DEN DOĞA DOSTU ÇÖZÜM!

Akenerji, Türkiye enerji sektöründeki 25. yılında Akıllı Elektrik yaklaşımı ile firmaların ihtiyaçlarını detaylı bir şekilde analiz edip yenilikçi çözümler sunmaktadır. Karbon – Nötr Sertifikası, Akenerji’nin bu çalışmaları doğrultusunda ulaştığı çözümlerden birisidir.

CDP TÜRKİYE 2014 DERECELENDİRME SONUÇLARI AÇIKLANDI

Sabancı Üniversitesi Kurumsal Yönetim Forumu tarafından, Akbank’ın ana sponsorluğu ve EY Türkiye’nin rapor sponsorluğunda 2010 yılından beri yürütülen CDP (Karbon Saydamlık Projesi) Türkiye’nin 2014 raporu, kamuoyu ile paylaşıldı.

SEKTÖRDEN HABERLERİ BİZDEN ALIN!

Enerji sektörü ile ilgili "Ekim-Kasım-Aralık 2014" dönemine ait yerel-küresel haberleri, elektrik talebi, kurulu güç ve benzeri bilgileri takip edebileceğiniz raporlara buradan ulaşabilirsiniz.

AKENERJİ HES BİLGİLENDİRME TOPLANTILARINA ADIYAMAN’DA DEVAM ETTİ

Hidroelektrik santrallerle ilgili hem genel bilgiler vermek hem de olası tehlikelere karşı bilgilendirme yapmak ve bölge halkının sorularını yanıtlamak üzere yapılan toplantıda, Kızılin Yılmaz Yığılı ve Yeşiltepe Okulları ziyaret edilerek, öğrenci ve öğretmenlerle bir araya gelindi.

YALOVA ÜNİVERSİTESİ ZİYARETİ

Yalova Üniversitesi, Enerji Sistemleri Mühendisliği Enerji Kulübü, Hidroelektrik Santralleri dersi kapsamında üniversitede öğretilen teorik bilgileri uygulamada görebilmek için Uluabat Santrali’mize bir ziyaret gerçekleştirdi.

AHMET C. DÖRDÜNCÜ PERYÖN 22. İNSAN YÖNETİM KONGRESİ'NDE KONUŞMA YAPTI!

Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) tarafından düzenlenen PERYÖN 22. İnsan Yönetimi Kongresi, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda başladı.Kongrenin ilk gün açılış konuşmasını Akkök Holding İcra Kurulu Başkanı Ahmet C. Dördüncü, “İnsanla Fark Yaratmak” başlıklı konuşmasıyla yaptı.

AKTEK GENEL MÜDÜRÜ REHA ÇETİN, BİLİŞİM SEKTÖRÜNÜN EN İYİLERİ ARASINDA!

CIO Dergisi tarafından düzenlenen ve 2010 yılından bu yana Türkiye’de de verilmeye başlanan CIO Ödülleri sahiplerini buldu.

Enerji Satışı ve Ticareti İçin: +90 (212) 393 50 40 / satis@akenerji.com.tr
© 2014 Akenerji tarafından. Tüm hakları saklıdır.