AKENERJİ AKILLI ELEKTRİK

Akenerji, enerji sektöründe, Akıllı Elektrik yaklaşımı ile müşterilerine sunduğu çözümlerde farklılaşmaya gidiyor. Bu doğrultuda 25 yıllık uzmanlığını kullanarak müşterileri için optimum çözümler yaratmaya devam ediyor.

ERZİN'DEN GELEN GÜÇ TÜRKİYE'Yİ GÜÇLENDİRECEK!

Akenerji’nin %100 iştiraki olan Egemer Elektrik Üretim A.Ş.’nin 904MW’lık Erzin Doğal Gaz Kombine Çevrim Santrali’nin geçici kabul tutanağı 25/08/2014 tarihinde imzalanarak GE ve Gama konsorsiyumundan oluşan müteahhit firma yetkililerine teslim edildi.

AKENERJİ, YENİ DÖNEMDE DE ETD YÖNETİM KURULUNDA!

Akenerji olarak, 30 Eylül 2014 tarihinde gerçekleştirilen Enerji Ticareti Derneği Olağan Genel Kurulu’nda aday olduğumuz ETD Yönetim Kurulu üyeliğine en çok oy alan 2 adaydan birisi olarak seçildik.

YİNE YENİDEN LİDERLER LİSTESİNDEYİZ

Akenerji, ilk kez 1993 yılında içerisinde yer aldığı İSO 500 listesinde 21. kez yer alarak sektör içerisindeki istikrarlı ve güçlü duruşunu koruduğunu gösterdi.

SEKTÖRDEN HABERLERİ BİZDEN ALIN!

Enerji sektörü ile ilgili 'Temmuz-Ağustos-Eylül 2014'' dönemine ait yerel-küresel haberleri, elektrik talebi, kurulu güç ve benzeri bilgileri takip edebileceğiniz raporlara buradan ulaşabilirsiniz.

ENERJİ SEKTÖRÜNDE UZMANLIĞIMIZI PAYLAŞMAYA DEVAM EDİYORUZ

Akenerji, enerji sektöründe sahip olduğu 25 yıllık deneyimine dayanan uzmanlığını pek çok fuar ve konferansta paylaşmaya devam etti. Bu çerçevede, IICEC Uluslararası Enerji Forumu, Yeşil İş Sürdürebilirlik İş Buluşması ve All Energy Turkey 2014'e katılım sağladık.

SERA GAZI EMİSYONLARI TAKİBİNE BAŞLADIK

Erzin Doğal Gaz Kombine Çevrim Santrali’nin “Sera Gazı İzleme Planı”, santralin üretim faaliyeti sonucu oluşan sera gazlarının miktarı, hangi yöntemle izleneceği ve hesaplanacağı bilgilerini içerecek şekilde Çevre Şehircilik Bakanlığı’nın online sistemine girilmiştir.

EN İYİ YATIRIM İNSANA YAPILANDIR

Akkök, Yalova Üniversitesi Rektörlük Binası’nın hayata geçirilmesi için 10 milyon TL tutarında bağışta bulundu.

ŞAMPİYON HİDROMOBİL

DowAksa’nın sponsor olduğu Hidroist’14, 11-17 Ağustos 2014 tarihleri arasında TÜBİTAK tarafından İzmit Körfez Yarış Pistinde düzenlenen Alternatif Enerjili Araç Yarışı Hidromobil kategorisinde birinci oldu.

Enerji Satışı ve Ticareti İçin: +90 (212) 393 50 40 / satis@akenerji.com.tr
© 2014 Akenerji tarafından. Tüm hakları saklıdır.