Akenerji, marka ve itibar değerini en çok artıran enerji şirketi oldu
Akenerji’ye “The ONE Awards” Ödülü

25 yılı aşkın deneyimiyle Türkiye’nin ilk elektrik üretim şirketleri arasında yer alan Akenerji, bu yıl ikincisi düzenlenen “The ONE Awards” Bütünleşik Pazarlama Ödüllerinde, büyük ödülü kazandı.

Akenerji CEO’su Ahmet Ümit Danışman BAU Enerji Günleri’nde Konuştu

Bahçeşehir Üniversitesi Enerji Günleri 2015, 25 Kasım günü geniş bir katılımla gerçekleştirildi. Akenerji CEO’su Ahmet Ümit Danışman, üniversitelilere “Enerji Sektörünün Geleceği” temalı bir sunum gerçekleştirdi.

Akenerji Genel Müdürü Ahmet Ümit Danışman, Bloomberg HT’ye konuştu

Akenerji Genel Müdürü Ahmet Ümit Danışman, Bloomberg HT’de yayınlanan “Finans Merkezi” programında enerji gündemindeki son gelişmeleri değerlendirdi. 

Akenerji, Adana ve Bursa’da Öğrenci ve Öğretmenleri HES’ler Hakkında Bilgilendirdi

Akenerji, 2013 yılından bu yana sürdürdüğü HES Bilgilendirme Toplantıları’na bu yıl da devam ediyor. Toplantıların ilki 12 Kasım Perşembe günü Adana’nın Feke, Himmetli ve Gökkaya bölgelerinde gerçekleşti. Sununumların ikinci ayağı 18 Aralık’ta Bursa Uluabat bölgesinde gerçekleştirildi.

Ayyıldız Santrali’nden Kirazlı Köyü’ne Fidan Dikimi

Akenerji olarak, “Yarınlarımızın da, en az bugün kadar aydınlık olabilmesi için faaliyetlerimizi her zaman çevreye duyarlı yürütme” anlayışımızı sürdürüyoruz.

SEKTÖRDEN HABERLERİ BİZDEN ALIN

Enerji sektörü ile ilgili Ekim-Kasım-Aralık 2015 dönemine ait yerel-küresel haberleri, elektrik talebi, kurulu güç ve benzeri bilgileri takip edebileceğiniz raporlara buradan ulaşabilirsiniz

“AKENERJİK GEZİ KULÜBÜ”nün ilk durağı Edirne oldu

Akenerjik bünyesinde kurulan “Gezi Kulübü” ilk etkinliğini Edirne’ye düzenledi. Edirne’nin tarihi ve ören yerlerinin ziyaret edildiği günübirlik gezide, Mimar Sinan’ın “ustalık eserim” dediği Selimiye Camii ve Külliyesi, Eski Camii, Beyazıt Külliyesi ve Şifahane’de bulunan Sağlık Müzesi gezildi.

Akkök “Genç ve Toplum Dostu Şirketler Sözleşmesi”ni imzalayan 5 Büyük Holding Arasında

Ülkemizin ulusal ve uluslararası arenada önemli gençlik oluşumlarından biri olan İstanbul Gençlik Platformu, Türkiye’de gençleri sivil topluma teşvik edebilmek için Akkök Holding, Doğuş Holding, Kibar Holding, Kale Grubu ve Saran Holding’le birlikte “Genç ve Toplum Dostu Şirketler Sözleşmesi”ni hayata geçiriyor.

Enerji Satışı ve Ticareti İçin: +90 (212) 393 50 40 / satis@akenerji.com.tr
© 2015 Akenerji tarafından. Tüm hakları saklıdır.