Perakende Elektrik...

Ticarethane

Akenerji Akıllı Elektrik Ticarethanelerin Yanında

1989 yılında Akkök Holding’in elektrik sektöründeki atılımı olarak çalışmalarımıza başladık. İsabetli yatırımlarımız, müşterilerimizle dostluğumuz ve onlara sunduğumuz akılcı çözümlerle kısa sürede lider enerji firmaları arasında yerimizi aldık. Bugün başarılı birçok ticarethanenin elektrik ihtiyacını biz karşılıyoruz.

Her müşterimiz bizim için özeldir.

Müşterilerimize üst düzey bi hizmet sağlamak önceliğimizdir. Biz her sektörden, her müşterimizle özel olarak ilgileniriz. Üstelik, “sıfır” hata payı ile çalışmayı hedefleriz. Operasyon temsilcilerimiz müşterilerimizi ziyaret ederek onlarla birebir ilgilenir. İhtiyaçlarını anlar, en hızlı şekilde bunları karşılamak için özgün ve pratik çözümler sunar.

Enerjiyi verimli kullanın, fazla fatura ödemeyin.

Müşterilerimiz enerjiyi doğru ve verimli bir şekilde kullansınlar diye 25 yıllık deneyimimizle onların daima yanındayız. Elektrik maliyetlerinde artışa sebep olan noktaları belirler ve nasıl tasarruf edebilecekleri konusunda kendilerini bilgilendiririz. Sunduğumuz ürün ve hizmetlerimiz ile müşterilerimzi optimum elektrik kullanımı konusunda yönlendiriyor, operasyonel maliyetlerini düşürmelerine yardımcı oluyoruz.

 

Müşterilerimiz ve doğa; en büyük dostlarımızdır.

Biz, elektriğimizin yanında Karbon – Nötr Sertifikası da veriyoruz. Bu sertifika, elektriğinizin yenilenebilir enerji kaynaklarından üretildiğini belirtir. Bu sayede müşterilerimiz, sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmada karşılaştıkları en büyük engellerden biri olan, faaliyetleri sırasında oluşan karbon ayak izlerini sıfırlama imkanına sahip olurlar.