Perakende Elektrik...

Sanayi

Akenerji Akıllı Elektrik Sanayicinin Yanında

1989 yılında Akkök Holding’in elektrik sektöründeki atılımı olarak çalışmalarımıza başladık. İsabetli yatırımlarımız, müşterilerimizle dostluğumuz ve onlara sunduğumuz akılcı çözümlerle kısa sürede lider enerji firmaları arasında yerimizi aldık. Bugün önde gelen birçok sanayi tesisinin enerji ihtiyacını biz karşılıyoruz.

Her müşterimiz bizim için özeldir.

Müşterilerimize üst düzey bir hizmet sağlamak önceliğimizdir. Biz, her sektörden, her müşterimizle özel olarak ilgileniriz. Üstelik “sıfır” hata payı ile çalışmayı hedefleriz. Operasyon temsilcilerimiz müşterilerimizi ziyaret ederek onlarla birebir ilgilenir, ihtiyaçlarını anlar, en hızlı şekilde bunları karşılamak için özgün ve pratik çözümler sunar.

Doğru zaman, doğru çözüm...

Müşterilerimize piyasayla ilgili tüm bilgi ve öngörülerimizle destek oluruz. Konusunda uzman ve mevzuata hakim satış ekibimizle güncel piyasa bilgilerini aktarırız. Doğru zaman ve doğru fiyat politikaları oluşturur, birim maliyetlerinizi hafifletecek en uygun çözümleri sunarız.

 

Enerjinizi verimli kullanın, rekabet gücünüzü artırın.

Müşterilerimiz enerjiyi doğru ve verimli bir şekilde kullansınlar diye 25 yıllık bilgi birikimimizi onlarla paylaşıyoruz. Sunduğumuz ürün ve hizmetlerimiz ile müşterilerimizi optimum elektrik kullanımı konusunda yönlendiriyor, yüksek enerji maliyetlerini düşürmelerine yardımcı oluyoruz. Bu sayede birim maliyetlerini düşürerek rekabet güçlerine güç katıyoruz.